Rejestracja
 

CADprofi hager
biblioteka urządzeń Hager do współpracy z programami CAD

CADprofi hager to baza produktów, która znacznie ułatwia i przyspiesza projektowanie osobom pracującym w środowisku CAD.
Zawiera zestawienie rysunków rozdzielnic, urządzeń zabezpieczających, automatyki budynku, osprzętu elektroinstalacyjnego, systemów prowadzenia przewodów oraz systemy rozdziału energii univers i unimes. Widoki 2D umożliwiają pokazanie rozmieszczenia urządzeń zabezpieczających i sterujących w różnego rodzaju rozdzielnicach, co ułatwia późniejszy montaż lub projektowanie rozdzielnicy elektrycznej. Symbole jednio wielokreskowe w układzie poziomym i pionowym, są zgodne z normami międzynarodowymi, a co za tym idzie, będą zrozumiałe również przy realizacjach inwestycji zagranicznych.

Zgodność z programami CAD

CADprofi hager to baza produktów z aktualnymi rysunkami i symbolami, która ułatwia proces projektowania instalacji elektrycznych. Nasza nakładka współpracuje z programami opartymi na środowisku CAD’owskim.
CADprofi hager współpracuje z programami: AutoCAD, Bricscad, GstarCAD, progeCAD, ZWCAD i innymi. Aby sprawdzić pełną listę kompatybilnych programów kliknij w link.
An error has occured at 22.03.2019 09:31:26
 
Back